+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod

Detoxikační balíček

Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotel

4 noci

stravovací balíček

od 15 066 Kč *

* Cena za osobu pro plně obsazený dvoulůžkový pokoj

Odpočiňte si od každodenního stresu a užijte si očisťující detoxikační kúru v Rubezahl-Marienbad Historical Luxury Castle Hotelu.

Balíček obsahuje

  • ubytování na 4 noci v pokoji dle vlastního výběru
  • 1 celotělový detoxikační zábal– pomáhá detoxikovat tělo (odstraňuje nebezpečné toxické substance z těla). Přednosti: odstranění škodlivý látek z těla, posilnění imunitního systému, odstranění pocitu únavy a stresu, pomáhá psychické pohodě, positivnímu myšlení, má proti zápalové účinky, pomáhá zlepšit stavy ekzémů, psoriázy, i akné. Obsahuje minerály a vitamíny které dodají tělu energii. Naturální produkty pomáhají odstraňovat odumřelou pokožku, pomáhá také urychlit metabolismus, hubnutí a může odstranit bolesti hlavy.
  • 1 římské lázně (sauna, parní lázně, mokrá masáž, vířivý bazén).
  • 2 detoxikační lázně nohou – tato nožní lázeň produkuje slabé elektrické pole, které formuje v těle nabité částice-Ióny. Tyto efektivně neutralizují opačně polarizované částice a tělo potom samo je schopné se zbavit škodlivých látek skrz vice než 2000 pórů v našich nohách. To vede k neutralizaci krevních a tělových buněk a stabilizaci rovnováhy hladiny pH. To vede k celkovému lepšímu fungování vnitřních orgánů.
  • 1 procedura detoxikační saunovou přikrývkou (spojená s masáží hlavy), která stimuluje krevní oběh, pomáhá snížit hmotnost a detoxikuje tělo.
  • 1 medová detoxikační masáž hřbetu
  • volný vstup do tělocvičny
Termín Cena za osobu od  
24.3.2017 – 31.12.2017 15 066 Kč Zaslat poptávku

Mohlo by se Vám také líbit

WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.